TRADYCYJNY JAZZ ZE SZWECJI

Pochodzą z Goteborga, grają tradycyjny jazz, ich koncerty to niezwykły show, tworzony bez uszczerbku dla muzyki. 23 listopada na festiwalu Jazzowa Jesień zagra formacja Gunhild Carling & Carling Family. Rodzina Carlingów gra ze sobą już od 28 lat. Liderką formacji jest Gunhild Carling. Swoją muzyczną przygodę rozpoczęła od puzonu. Później opanowała kolejne instrumenty – trąbkę, flety, harmonijkę ustną, saksofon, fortepian, a nawet harfę. Zadebiutowała w wieku 10 lat. Publiczność czaruje umiejętnością gry na trzech instrumentach… jednocześnie. Oprócz tego na koncertach śpiewa i stepuje. A ponieważ rodzina nie ustępuje jej umiejętnościami, widzowie mogą się spodziewać niezwykłego spektaklu. Muzyka wykonywana przez rodzinę Carlingów to tradycyjny jazz – swing, dixieland i bebop. 

Pochodzą z Goteborga, grają tradycyjny jazz, ich koncerty to niezwykły show, tworzony bez uszczerbku dla muzyki. 23 listopada na festiwalu Jazzowa Jesień zagra formacja Gunhild Carling & Carling Family.
Rodzina Carlingów gra ze sobą już od 28 lat. Liderką formacji jest Gunhild Carling. Swoją muzyczną przygodę rozpoczęła od puzonu. Później opanowała kolejne instrumenty – trąbkę, flety, harmonijkę ustną, saksofon, fortepian, a nawet harfę. Zadebiutowała w wieku 10 lat. Publiczność czaruje umiejętnością gry na trzech instrumentach… jednocześnie. Oprócz tego na koncertach śpiewa i stepuje. A ponieważ rodzina nie ustępuje jej umiejętnościami, widzowie mogą się spodziewać niezwykłego spektaklu.
Muzyka wykonywana przez rodzinę Carlingów to tradycyjny jazz – swing, dixieland i bebop. 

Carling Family regularnie koncertuje w Europie, przyciągając tłumy widzów. 

Skład zespołu:
Gunhild Carling
Hans Carling
Alina Carling
Max Carling
Gerd Carling
Ulf Carling

 

GUNHILD CARLING & CARLING FAMILY WYSTĄPIĄ W DOMU MUZYKI 23 LISTOPADA O GODZ. 19.00. BILETY W CENIE 40 ZŁ. KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W RAMACH FESTIWALU JAZZOWA JESIEŃ. FESTIWALOWY KARNET NIE OBEJMUJE TEGO WYDARZENIA.